APIE

Jūs nežinote, kas yra kremavimas ir kas Jūsų laukia pasirinkus tokį laidojimo būdą? Jums įdomios visos su kremavimu susijusios detalės ir yra svarbu žinoti tiek, kad galėtumėte teisingai pasirinkti?
Kol praktiškai nesusidūrėme su kremavimu iš arti, taip pat nežinojome daugiau negu žinojome. Todėl gimė šis informacinis puslapis, kurio turinį rengiame tiesos ieškančiomis naujoko akimis. Čia visus atsakymus į su kremavimu susijusius klausimus randame tariantis su atskirų sričių specialistais, o publikuojamos nuomonės ir pateikiama informacija – tik iš kompetenciją turinčių pašnekovų lūpų. Daug komunikuojame su kremavimo paslaugas teikiančių įmonių darbuotojais, urnų kūrėjais, laidotuvių floristikos ir ritualų ekspertais, netekties psichologijos profesionalais. Nuoširdžiai tikime, kad mūsų rūpestis išsamiu informavimu apie kremavimą yra tiesiausias kelias į Jūsų sąmoningą apsisprendimą. Remdamiesi mūsų surinkta informacija ir patirtimi, būsite mažiau pažeidžiami renkantis su kremavimu susijusias paslaugas ar prekes. Taip pat galėsite geriau suprasti save ir savo artimą netekties akimirką.

Jeigu Manourna.lt neradote Jus dominančios informacijos, parašykite mums. Mes labai tai vertiname ir būtinai pateiksime Jums atsakymą arba parengsime šia tema išsamų straipsnį Manourna.lt skaitytojams.

Kviečiame domėtis kremavimu, ačiū, kad skaitote!

Manourna.lt

mano urna APIE MUS