Urnos pirkimas internetu: mažiau išlaidų, daugiau pasirinkimo

urnos pirkimas internete
Urnos pirkimas internetu Lietuvoje yra nauja patirtis vartotojams, tačiau tie, kurie kremavimo urną įsigijo internete, patvirtins – toks pirkimo būdas turi daug privalumų. Jeigu turite abejonių ar baimių dėl kremavimo urnos pirkimo virtualioje erdvėje, perskaitykite šias priežastis, kodėl tai daryti verta.
Mažiau išlaidų

Pirkdami internete už urną visada mokėsite mažiau, nes internetinė parduotuvė, skirtingai nuo fizinių prekybos vietų, nemoka nuomos už naudojamas patalpas, neturi daug klientus aptarnaujančių darbuotojų. Todėl į galutinę urnos kainą nėra įskaičiuotas jos buvimo prekybos patalpose mokestis bei darbo užmokesčio darbuotojams kaštai. Taip pat pirkdami internetu nepatirsite papildomų išlaidų už kurą, automobilio statymą ir pan.

Kainų palyginimas

Ieškodami laidojimo paslaugų ar prekių teikėjo Lietuvoje susidursite su „viskas įskaičiuota” principu – toks paslaugos įkainojimas vartotojui nevisada yra naudingas. Taip Jums padidėja rizika permokėti už prekes, kurių kaina rinkoje vertinant prekes atskirai yra daug mažesnė. Internetinių parduotuvių prekių kainų lyginimas tarpusavyje yra didelė vertė norintiems išsirinkti geriausią kainą, tačiau Lietuvoje dauguma laidojimo paslaugų ir prekių kainų internete nėra nurodytos dėl aukščiau nurodytų priežasčių. Jums lieka tik klausti laidojimo paslaugos teikėjo, kiek konkrečiai kainuos Jūsų pasirinkta kremavimo urna, ir taip sumokėti už urną teisingą kainą.

Apgalvotas pirkimas

Kremavimo urną tenka įsigyti ne kasdien, todėl susidūrę su šių prekių pasiūla, neturite pakankamai žinių teisingam sprendimo priėmimui. Pirkdami urną galite būti šiek tiek apatiški pirkimo procesui dėl tuo metu patiriamos emocinės būsenos netekus artimojo. Tokiu atveju rizikuojate tapti tiesiogiai priklausomu nuo Jus aptarnaujančio asmens nuomonės. Kremavimo urnos pirkimas internetu suteikia galimybę Jums patiems daugiau sužinoti apie urnas ir jų savybes bei užtikrinti, kad urną artimajam išrinksite Jūs – geriausiai velionį pažįstantis žmogus.

Asmeninis patogumas

Rinktis urną internete Jūs galite 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę. Jūs neprivalote niekur skubėti ar prie kažko taikytis – darote tai Jums patogiu metu ir priimtinoje vietoje, kur tik yra interneto ryšys. Perkant internetu visa parduotuvė priklauso tik Jums, todėl ieškoti urnos virtualiose parduotuvės lentynose galite mygtukų paspaudimais.

Didesnis pasirinkimas

Internetinės parduotuvės prekių eksponavimui nereikalinga vieta lentynose ir nuolatinė prekių priežiūra bei investicijos. Būtent todėl elektroninė parduotuvė klientui gali pasiūlyti platesnį prekių asortimentą. Didesnį pasirinkimą lemia ir internetinės parduotuvės specializavimasis atitinkamoje srityje bei domėjimasis naujovėmis. Tokiu atveju klientas turi galimybę įsigyti arčiausiai jo vizijos esančią ir lūkesčius atitinkančią urną.

Neutrali aplinka

Ritualinių prekių parduotuvės nėra tos vietos, kuriose mėgstate lankytis neplanuodami nieko įsigyti. Gali būti, kad tokio tipo parduotuvėje nesate buvęs nė karto. Kremavimo urnos įsigijimas internete padės išvengti nemalonios Jums aplinkos ir prisidės prie šviesaus Jūsų artimojo prisiminimo.

Šaltinis: URNOS.LT

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *